Dj

Szukasz DJ-WODZIREJA na swoje wydarzenie? Skorzystaj z usług i zapoznaj się z ofertą.

DJ Artur od przeszło dekady zajmuje się zawodowo obsługą imprez okolicznościowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Realizuje wydarzenia zarówno od tych najmniejszych skupiających kilkanaście osób, po eventy rzędu pół tysiąca uczestników. W swoim dorobku posiada zagrane i obsłużone kilkaset przyjęć weselnych tradycyjnych i urban wedding, kilkanaście wesel międzynarodowych, kilkadziesiąt eventów i spotkań firmowych oraz setki imprez różnego rodzaju; poczynając od małych urodzinowych przez młodzieżowe, rodzinne kończąc na nietypowych zleceniach premium pokroju event-DJ na statku czy szczycie wieżowca.

W zależności od potrzeb, docelowo imprezę prowadzi jako DJ-wodzirej grając dla gości i wykorzystując magię mikrofonu oraz elementy animacyjno-integracyjne stara się zintegrować towarzystwo oraz wprowadzić pozytywną atmosferę. Wszystko z klasą, wyczuciem, estetyką i smakiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prowadził spotkanie w roli czysto DJ - skupiając się tylko na miksowaniu muzyki w oparciu o ustalony repertuar wraz z całą obsługą konferansjerską.

NAGŁOŚNIENIE SCENICZNE
W swojej ofercie posiada wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, w postaci systemu kolumn aktywnych amerykańskiej firmy QSC. Nagłośnienie jest ilościowo dobierane pod konkretną kubaturę lokalu, jak również fachowo strojone pod określone zastane warunki akustyczne miejsca, w którym pracuje. Możliwe jest bez trudu nagłośnienie przyjęcia strefowo, gdzie miejsce spotkania oraz sam parkiet nie znajdują się w tym samym pomieszczeniu lub są od siebie dosyć oddalone.

OŚWIETLENIE SCENICZNE

Nieodzownym elementem jest także oświetlenie sceniczne w postaci głowic ruchomych na wertykalnych konstrukcjach aluminiowych quadro, iluminacji ledowej PAR czy efektów w postaci mgły scenicznej oraz efektu co2. Całość nadaje odpowiedni klimat zachowując estetykę miejsca. Oświetlenie jest sterowane komputerowo, na żywo z wykorzystaniem protokołu DMX.

UPLIGHTING czyli DEKORACJA ŚWIATŁEM

Kolejnym aspektem jest oświetlenie dekoracyjne, adaptowane pod zastane warunki architektoniczne. Wykorzystanie wielu urządzeń oświetleniowych LED RGB, pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat miejsca, jak również dodaje uroku oraz prestiżu wydarzeniu. Pozwala na zmniejszenie iluminacji świateł zastanych sali czy podświetlenie (zarazem uwydatnienie) konkretnych elementów ozdobnych. Dekoracja światłem wprowadza motyw kolorystyczny – świetna opcja w przypadku nawiązania do konkretnego designu lub przykładowo barw firmy.

EFEKT CIĘŻKIEGO DYMU czyli tzw. ‘TANIEC W CHMURACH’

Wykorzystując specjalistyczną technikę estradową, istnieje możliwość stworzenia efektu chmur czyli specjalnego dymu, utrzymującego się maksymalnie 10-15cm nad powierzchnią podłożą. Jest to efekt pożądany na wszelkiego rodzaju pokazach, prezentacjach czy podczas w trakcie przyjęć weselnych na czas pierwszego tańca Pary Młodej lub wjazd tortu.
 


Jak działa fotolustro
Alelustro, to nowoczesne urządzenie multimedialne w postaci
dotykowego lustra umożliwiające robienie zdjęć z dużą dawką świetnej zabawy.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą usług
Do naszego HITU którym jest Fotolustro polecamy dodatkowo
Fotografa, Oprawę Florystyczą, Drink Bar, Mobilny Salon Kosmetyczny oraz Napis LOVE!

Zadzwoń i zapytaj nas o trwające PROMOCJE!
FOTOLUSTRO - FOTOBUDKA - FOTOGRAF - NAPIS LOVE - DRINKBAR